Oferta
Budowa

SPEC-REM S.A. zapewnia kompletne usługi w zakresie budownictwa przemysłowego, generalnego wykonawcy i robót mechaniczno-montażowych.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie dla zarządzania małymi i średnimi budowami, wliczając w to projekty pod klucz w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction). Realizowane do tej chwili projekty zostały zakończone w terminie, planowanym budżecie, z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa. Współpraca z doświadczonymi biurami projektowymi w połączeniu z naszym długoletnim doświadczeniem w realizacji projektów sprawia, że stanowimy bardzo efektywny zespół do realizacji kompleksowej projektów EPC, PC, C. Dzięki zdobytemu doświadczeniu z sukcesem realizujemy powierzone nam zadania w oparciu o wyprzedzenia materiałowe (MTO – material take off) na wstępnym etapie realizacji projektu.

Posiadamy doświadczenie w podnoszeniu ciężkich elementów na duże wysokości, w oparciu o Projekty Organizacji Robót, których jesteśmy autorami lub współautorami.  Nasze doświadczenie w połączeniu z planowaniem i harmonogramowaniem powoduje, że stawiane przed nami zadania realizujemy zgodnie z przyjętymi ramami czasowymi przy zachowaniu wszelkich zasad BHP.

Naszą specjalizacją jest  montaż urządzeń ciśnieniowych, posadowienie maszyn wirujących w tym kompresorów, montaż orurowania, konstrukcji stalowych oraz posadowienie wszelkich urządzeń mechanicznych.