O nas
Profil działalności firmy
SPEC-REM S.A. jest firmą remontową oraz budowalno-montażową koncentrującą się na przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym oraz chemicznym. Dysponujemy dużym i profesjonalnym potencjałem technicznym, organizacyjnym i wykonawczym, doświadczonymi monterami i spawaczami oraz zapleczem sprzętowym, co pozwala nam na przygotowanie pełnego procesu budowlanego (projektowanie, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wykonanie obiektu przemysłowego) lub remontowego.
Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym i jesteśmy w stanie wykonywać zadania szybko i z zachowaniem najwyższej jakości. Obecnie nasza załoga liczy ponad 100 osób.
Działamy w kraju oraz zagranicą, a naszą specjalnością są prace remontowe podczas przestojów instalacji petrochemicznych i chemicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu potrafimy efektywnie i bezpiecznie prowadzić prace na ruchu instalacji. Oprócz prac remontowych z równą skutecznością przeprowadzamy modernizacje instalacji przemysłowych.
Nasze kwalifikacje potwierdzają między innymi certyfikaty ISO, SCC oraz uprawnienia nadane przez UDT.
Historia
SPEC-REM S.A. powstała i rozpoczęła działalność w 2013 r. wykorzystując potencjał zorganizowanej grupy pracowników oraz kadry technicznej wywodzących się z przemysłu naftowego. Nasi pracownicy posiadają udokumentowany wieloletni staż pracy oraz odpowiednie dla branży kwalifikacje zawodowe.
W oparciu o zgromadzony o posiadane przez naszych pracowników oraz kadrę techniczną doświadczenie zawodowe oraz zapewnione przez właścicieli zaplecze finansowe i techniczne, Spółka szybko przystąpiła do realizacji dużych zadań remontowych oraz inwestycyjnych, nieprzerwanie zwiększając zakres swojej działalności.
W 2018 r. Spółka przekształciła swoją formę własności ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.
Nasi ludzie
Poznaj nas

SPEC-REM S.A. jest spółką prywatną o prostej strukturze właścicielskiej, która znajduje pełne odzwierciedlenie w strukturze zarządczej Spółki.

Działamy szybko i elastycznie, zaś procesy decyzyjne są skoncentrowane w samej Spółce.

100+
świetnych pracowników
69+
ukończonych projektów
18
uzyskanych certyfikatów
228.000
roboczogodzin w 2018r.